خانه اخبار

چین YGB Bearing Co.,Ltd اخبار شرکت

گواهی
چین YGB Bearing Co.,Ltd گواهینامه ها
نظرات مشتریان
زمان تحویل سریع و بسیار مهم است: محصولات همیشه ارسال شده مطابق با سفارش هستند. من به آنها اعتماد دارم زیرا هیچ وقت از آنها ناامید نشده ام.

—— جری

لطفاً یاتاقانهای زیبا و با قیمت های بهتر را توسعه دهید ، بنابراین ما می توانیم یاتاقان های شما را به مشتریان بیشتری بفروشیم و به بازارهای بزرگتری دست پیدا کنیم. متشکرم!

—— ادوارد دئاندا

این همکاری متقابل حدود 4 سال به طول انجامید و باید بپذیرید خدمتی که ارائه می دهند بالاتر از حد انتظار است. همکاری ما سالها ادامه خواهد داشت.

—— گل سرخ

چت IM آنلاین در حال حاضر
شرکت اخبار
آخرین اخبار شرکت 2018 نمایشگاه بین المللی صنعت تحمل یاطاقان چین

2018 نمایشگاه بین المللی صنعت تحمل یاطاقان چین

[2018-05-24 10:48:18]
2018 شانزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت تحمل چین زمان: مه.19 - 22.22 مه مکان: شانگهای ما در نمایشگاه بین المللی صنعت تحمل باربری چین در سال 2018 شرکت کردیم. ما در مورد محصولات با خریداران ارتباط برقرار کرده ایم و سنت ها را انجام داده ایم. در این نمایشگاه ، ما دوستی کرده ایم و کار را انجام داده ایم.... ادامه مطلب
آخرین اخبار شرکت نمایشگاه تجهیزات تحمل و تحمل و واردات بین المللی شانگهای

نمایشگاه تجهیزات تحمل و تحمل و واردات بین المللی شانگهای

[2019-05-10 09:27:01]
هشتمین نمایشگاه بین المللی واردات و صادرات تجهیزات تحمل و باربری شانگهای ما در نمایشگاه بین المللی تحمل و تجهیزات یاتاقان پکن بین 6 و 8 مه 2019 شرکت کردیم. ما با مشتریان کشورهای مختلف ارتباط برقرار کردیم و همچنین با تکنسین در مورد محصولات ارتباط برقرار کردیم. ما چیزی را به دست آورده ایم و همچنین زما... ادامه مطلب
Page 1 of 1

پیام بگذارید

ما به زودی با شما تماس خواهیم گرفت